Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 27.07.2017 22:19:31
Dobrý den, v rozmezí od 28.2. do 20. 3. tohoto roku jsem z urologických důvodů podstoupila 3x ct vyšetření močovodu a malé pánve s kontrastem a 1x vylučovací urografii. Na konci května jsem otěhotněla. Jak velké je riziko, že mohlo při daných vyšetřeních dojít k poškození mých vajíček? Velmi děkuji za odpověď. ZH
(Vložil(a): Zdeňka Hamalová)
Dobrý den,

diagnostická vyšetření, která jste absolvovala nemohla mít negativní vliv na vajíčka.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)