Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 14.10.2017 19:50:16
Dobry den, 28.9. Som bola na ct hlavy. Posledny memzes som mala 5.9.....kedze mi menzes meskal,vcera som si robila test a vysiel mi pozotivny, z cohi mi vyplyva ze pocas ct vysetrenia sim boka tehotna, ocom sim vibec nevedela. Prosim vas poradte mi, strasne ma to trapi, mam velke obavy aby plod bol v poriadku. A aky je rozdiel medzi rongenom a ct?...dakujem za odpoved
(Vložil(a): Anonym)
Dobry den,

v této časné fázi těhotenství není CT vyšetření pro zárodek nebezpečné.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)