Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 02.12.2017 17:29:18
Dobry večer dna 21.11 2017 som bola kvoli bolesti lavej strany hlavy na Rtg dutin s negativnym vysledkom a nasledne na druhy den na Ct mozgu s kontrastnou latkou tiez s negativnym vysledkom a dna 2.12 som zistila ze som tehotna vtedy som mohla byt tak 3-4 tyzdni tehotenstva ake to bude mat nasledky na plod a musim na potrat za odpoved dakujem
(Vložil(a): Anonym)
Dobry večer,

popsané ozáření není v žádném případě indikací k přerušení těhotenství, ani není důvod obávat se následků pro zárodek, resp. plod.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)