Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

OPG v těhotenství 07.03.2018 16:22:38
Dobrý den, před 14 dny jsem absolvovala panoramatický RTG zubů a nyní jsem zjistila, že jsem těhotná. Jak velké je riziko poškození plodu, (byla použita ochranná vesta), příp. o jakou davku se jednalo? Liší se příliš v závislosti na stáří přístroje? Děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

riziko poškození zárodku, resp. plodu nehrozí. Můžete být klidná.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)