Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 03.08.2018 00:27:50
Dobrý den,ráda bych se Vás také zeptala ohledně rtg v těhotenství. Poslední menstruace byla 24.6. 2018 před čtyřmi dny jsem si dělala těhotenský test a byl tam krásně vidět bílí duch, dnes jsem si dělala opět test a také je tam vidět že se tam něco rýsuje. Tzn že bych byla v 5tt. 31.7.2018 jsem byla u zubaře kde mi dělal rtg zubu a to dvakrát, jednou s ochranným límcem a podruhé bez límce. A teď mám strach o vývoj plodu pokud jsem opravdu těhotná. Zde Píšete do 3tt to nemá žádný vliv na plod "buď vše nebo nic ". U mě tedy by to bylo 5tt a mám moc velké obavy o vývoj miminka. Děkuji Vám velmi moc za odpověď
(Vložil(a): Eva)
Dobrý den,

při snímkování zubů je dávka velmi nízká - nemusíte se obávat o vývoj zárodku.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)