Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

CT a plánování těhotenství 11.06.2020 09:37:26
Dobrý den, mám podstoupit CT L3-S1 a obou SI kloubů. Zároveň plánujeme miminko. Neurolog mi řekl, že by bylo dobré počkat 6 měsíců s otěhotněním, že je to v oblasti pánve. Může toto vyšetření nějako poškodit vajíčka? Děkuji
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

vyšetření CT L3-S1 a obou SI kloubů vajíčka nepoškodí, proto si nemyslím si, že je nutné čekat s otěhotněním, i když se jedná ozáření v oblasti pánve.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)