Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 17.06.2020 20:04:53
Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať po akej dlhej dobe po absolvovaní CT mozgu a MR mozgu s kontrastom je vhodné otehotenieť. Počas vyšetrení som tehotná nebola ale plánujeme bábätko a nevieme po akej dobe je tehotenstvo možné. Rovnako by som sa vás chcela opýtať či vyšetrenia CT a MR majú vplyv na kvlaitu vajíčok.
Ďakujem veľmi pekne za odpovede.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

pro CT vyšetření s kontrastem není těhotenství kontraindikací. Dávky, která je s vyšetřením spojená neovlivní kvalitu vajíček.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)