Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 03.07.2020 13:43:38
Dobrý den, byla jsem na katetrizační ablaci srdce vedenou tříslem. Poté jsem zjistila že jsem v 7 týdnů těhotenství. Hodně špatný? Děkuji
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

Při katetrizační ablaci srdce je expozice ionizujícímu záření poměrně malá. Pro podrobnější informace doporučuji kontaktovat pracoviště, kde Vám byl výkon proveden.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)