Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Infračervené záření 13.10.2020 22:15:48
Dobrý den,
roční syn si hrál s televizním ovladačem, přičemž mačkal tlačítka. Ovladač držel tak, že červené svetilko při zmáčknutí směřovalo přímo na pohlavní ústrojí(přes papírovou plenu). Ohrozilo ho to nějak? Děkuji za odpověď
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

Váš roční syn nemohl být ohrožen, televizní přijímač ani ovladač nevyužívají zdroje ionizujícího záření, žádné záření z přístroje neuniká.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)