Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Re: RTG a CT v těhotenství 30.11.2020 21:47:59
Dobrý den, prosím znovu o vyjadrenie k snimke bedrovej chrbtice v 2 projekciach, LS AP+bočná: 80kV 324,0mA 35,7mAs.Davka žiarenia celkovo 3,218 mGy
Prosím pekne Vas názor na vplyv na plod: prvý deň poslednej menštruácie 10.7.2020, rtg vykonný dňa 28.7.2020 nakoľko som bola vo vyššom štádiu ako v 3.tyzdni tehotnosti ako som uvadzala v predoslom dotaze
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

vyšetření páteře, vždy ve 2 projekcích při standardních parametrech ve 2. měsíci gravidity neohrozí vývoj zárodku, resp. plodu.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)