Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

RTG v těhotenství 03.05.2021 10:54:10
Dobrý den, je to sice již rok a pár měsíců , co jsem porodila zdravé miminko. Přesto se neustále trápím otázkou , zda RTG pánve , které jsem podstoupila během těhotenství ( 16. den po početí), kdy hodnota RTG byla 247 mGy / m2, muže mít v budoucnu vliv na zdravý dítěte.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

trápíte se opravdu zbytečně. Takové hodnoty nemohly ovlivnit vývoj zárodku (taky se miminko se narodilo zdravé) a ani v budoucnu ovlivnit jeho zdraví.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)