Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 28.05.2021 16:13:21
Dobry den, pracuji jako zubni lekarka a ted jsem v 8.tydnu tehotenstvi,ktere je potvrzene. V ambulanci mam RVG, snimky samozrejme preventivne delam a nemam se kam schovavat,chodim cca 2 m od RVG. Malym detem ted rentgeny nedelam z hlediska vlastni bezpecnosti. Chci se jen zeptat,vadi RVG? Pripadne,kam se mam schovavat? V praci o mem tehotenstvi zatim nikdo nevi. Dekuji za odpoved!
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

snímkování RVG znamená velmi nízkou dávky, odstup na 2 m je dostačující. Nicméně oznámit těhotenství byste měla.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)