Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: CT plánované těhotenství 02.08.2021 14:22:48
Dobrý den , musela jsem podstoupit ČT vyšetření břicha a pánve k vyloučeni zánětu slepého střeva , zánětu adnex , torzi adnex či mimodeloznimu těhotenství vzhledem k dlouhodobým zhoršujícím se příznakům.
Lékař mi tvrdil , ze je riziko se nyní snažit tehotnet minimálně půl roku . Musím tedy teď čekat půl roku vzhledem k ozáření vaječníku a malé pánve ?
Děkuji předem za odpověď .
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

z důvodu provedených ozáření není nutné těhotenství odkládat. Neznáme však důvody gynekologické, k nimž ale nejsme kompetentní se vyjadřovat.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)