Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Re: RTG a CT v těhotenství 19.08.2021 13:49:18
Děkuji za odpověď.
Mám ještě doplňující otázku. Z toho co jste psal, jestli jsem to pochopila dobře, pokud mi zaměstnavatel upraví podmínky práce na RTG, nebezpečí miminku nehrozí. Omlouvám se, ale jsem z toho hodně nervózní a zmatená, protože má gynekoložka, když zjistila kde pracuji, naléhala na mě s okamžitou neschopenkou. Nikdy bych si neodpustila, kdybych prací ohrozila miminko.

Děkuji P.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

Nemějte obavy, dávka 1 mSv je bezpečná.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)