Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 07.02.2022 06:22:04
Dobrý den, zlomila som si clenok v 36 -37tyzdni tehotenstvá a po vyšetrení gynekologičky som podstúpila rengen clenku, kde mi dali 2 vesty na seba.Mohlo to uškodit bábätku?
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

rentgen miminku nemohl uškodit. Dávky záření jsou při tomto vyšetření pro oblast dělohy, která byla ještě chráněna ochranou olovnatou vestou, zanedbatelné.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)