Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 11.02.2022 16:40:53
Dobrý den, má poslední menstruace byla 26.12 a 24.1 jsem byla se svou dcerou na rendgenu plic. Dnes jsem byla na gynekologické prohlídce a jsem 6+1tt. Chci se zeptat zda mohlo ozáření nějak poškodit plod? Děkuji
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

nemusíte mít obavy, plod ohrožen není. Pokud jsme váš popis správně pochopili, vy sama jste nebyla vyšetřována, pouze jste byla s dcerou jako doprovod při rtg plic.

(Za SÚJB: sekce radaiční ochrany)