Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 10.04.2022 14:03:31
Dobry den, moje dcera absolvovala rentgen nohy, u ktere jsem musela byt a drzet ji (21mesicu) a ja v té době uz byla tehotna, ve 4tt. Poslední menstruace 13.3.2022. Nevěděla jsem to,zjistila jsem to az dnes a rentgen probehl ve čtvrtek. Nechala jsem si i navlect vestu, ale snimku bylo hodně, ca 5-7. Muze to poškodit plod? Co mam delat? Ted jsem ve 4+nejaky den, u lekare jsem ještě nebyla. dekuji moc
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

Vaše přítomnost při rtg dcery nemůže poškodit plod.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)