Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 09.06.2022 08:01:10
Dobrý den, chtěla jsem Vás poprosit o radu, ikdyž se dotaz netýká ionizujícího ale neionizujícího záření, nevím na koho se s tímto obrátit. Jsem na začátku těhotenství a se synem jsme se procházkou dostali k radiovému vysílači v lese ( 10kHz, 60 m vysoká věž) byli jsme tam necelou pulhodinku, až doma jsem si uvědomila, že to mohlo mít vliv na plod. Prosím o Váš názor a děkuji za jakoukoli odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

bohužel, odpověď na možné ohrožení plodu neionizujícím zářením vám neposkytneme. Zkuste prosím kontaktovat Státní zdravotní ústav – www.szu.cz.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)