Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Re: RTG a CT v těhotenství 28.06.2022 19:12:34
Dobry den,
20.10.2021 som absolvovala ct vysetrenie kvoli platnicke v krizovej oblasti,den predtym aj rontgen.Nasledne v mesiaci 12.2022 rontgen pluc a 4.1.2022 este raz rontgen pluc.Nasledne som mala menstruaciu, vo februari som tiez este mala menstruaciu ale od tohto mesiaca.sa.mi pocita tehotenstvo.moja otazka je ci sa nemohli vajicka ziarenim poskodit.
Dakujem za odpoved.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

vyšetření, která jste absolvovala vám nemohla poškodit vajíčka. Nemusíte mít obavy.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)