Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 20.05.2010 08:46:15
Dobry den,v prubehu tretiho mesice,jsem prodelala operaci stitne zlazy,k predoperacnimu vysetreni patrily i rentgenove snimky,p tehotenstvi jsem navedela,rentgenovali mi trikrat hrudnik,odbery krve,genetika i ultrazvuk jsou v poradku,presto pry jeste neni vyhrano,vse se uvidi az po narozeni chlapecka,dnes jsem ve dvacatemosmem tydnu,mam o maleho strach,po operaci jsem brala i silna analgetika a hipnotika,jak velke je riziko a k jakemu poskozeni by mohlo dojit,zatim se vse vyvyji tak jak ma.Dekuji moc za odpoved Stastna
(Vložil(a): sarka stastna)
Z pohledu SÚJB se můžeme vyjádřit pouze k rtg vyšetření hrudníku; dávka z tohoto snímku je velmi nízká, nemůže ohrozit vývoj zárodku, resp. plodu.
(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)