Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 19.07.2010 12:01:43
Dobrý den, ve 21.týdnu těhotenství jsem byla se svým synem na rentgenu plic a nosohltanu. Měla jsem ochrannou zástěru, syna jsem při rentgenu přidržovala. Chci se zeptat, jestli to mohlo poškodit plod. Dále se chci zeptat, jestli se to, že jsem byla v těhotenství na zmíňovaném rentgenu, může projevit tak, že následky se u dítěte objeví i v pozděnjším věku (příklad v 5 letech dítětě). Děkuji
(Vložil(a): Ingrid Rummová)
Pokud jste byla chráněna zástěrou, není důvod k obavám, a to ani když nebyla zástěra zapnutá.
(Za SÚJB: sujb)