Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 26.09.2010 16:26:20
Dobrý den,
zhruba 16 dnů před početím jsem byla na rtg - 2 snímky hrudní páteře, 1 snímek krční páteře z profilu. Provedeno ve stoje, ochrana pohl.org.nebyla, pouze nějaká deska, která asi zastínila ta místa, která měla. Mohlo dojít k poškození štítné žlázy? Mohlo to mít vliv na vajíčko? Předem Vám děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
O využívání lékařského ozáření a jeho účincích najdete podrobnosti v části: Radiační ochrana.
(Za SÚJB: sujb)