Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 21.03.2011 14:07:49
Dobrý den chtěla bych poprosit o radu dne 11.2.2011 jsem měla první den menstruace a 13.2.2011 se mi stal uraz kotníku byla jsem na RTG udělali mi dva snímky, oblast břicha jsem měla přikrytou, že jsem těhotná jsem zjistila až 16.3.2011 jaký to bude mít vliv? Děkuji za odpověď
(Vložil(a): Lenka Prášilová)
RTG nebude mít vliv. V případě zájmu o používání rtg ve zdravotnoctví si pročtěte článek v části radiační ochrana.
(Za SÚJB: sujb)