Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Vliv radiace v Japonsku na mužskou potenci 03.05.2011 19:19:46
Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat, zda-li má momentální radiace( 0,140?Sv/h) a pobyt v Japonsku vliv na početí. Manžel odjíždí na 14 dnů do Tokya (cca 200 km od Fukushimi). Snažíme se již 1 rok o početí, poslední 3 měsíce za hormonální substituce Clostilbegyt), ale zatím neúspěšně. Ráda bych věděla, jestli mám mít obavy o správný vývoj plodu, jestli že bych otěhotněla po jeho návratu nebo máme nějaký čas s těhotenstvím počkat. Může mít tato dávka záření vliv na manželovu potenci/spermie?
Je nám 35 let a máme 4 leté dítě.
Děkuji za odpověď.
S pozdravem
Martina Klimčíková

(Vložil(a): Martina Klimčíková)
Vlivu radiace po návratu vašeho manžela z cesty do Japonska na vývoj budoucího plodu se obávat nemusíte.
(Za SÚJB: sujb)