Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 24.05.2011 13:38:53
Dobrý den, mám na Vás prosbu, resp. dotaz. Dne 19.4. jsem podstoupila RTG klicni kosti bez ochraných pomůcek - 0,8230 dGy/cm, další RTG pak 3.5. již se "zástěrou" - 0,416 dGy/cm, poslední menstruace 9.4. První RTG tedy proběhl 1 - 2 týdny před početím, druhá RTG cca v 1. či 2. týdnu těhotenství. Prosím Vás o informaci zda výše uvedené snímkování může mít nějaký negativní vliv na a) neoplodněné vajíčko, b) na plod v tomto ranném stádiu vývoje a pokud ano, tak jaký. Mockrát Vám děkuju za odpověd, JP
(Vložil(a): Anonym)
Na tuto otázku jsme již několikrát odpovídali. RTG vliv mít nebude.
(Za SÚJB: sujb)