Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 28.11.2011 19:57:43
Dobrý den,
již jsem Vám zasílala dotaz, ale zatím jsem nedostala odpověď.Bohužel jsem se
ocitla v rámci exkurze
na katetrizačním sále(pravostranná katetrizace), následně jsme zjistila, že jsem byla 5-6T gravidity.Vyšetření jsem byla přítomna
cc od 1/2, po celou dobu jsem měla na sobě zástěru, vzdálenost od stolu byla cca 2,5-3m.je nějaké riziko pro plod?Děkuji za odpověď.
Petra
(Vložil(a): Anonym)
Pro plod to riziko neznamená. Více si můžete přečíst v části radiační ochrana.

(Za SÚJB: sujb)