Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 18.04.2012 23:22:05
Dobrý den, dnes jsem podstoupila RTG pouze jednoho zubu, ve 29+5 týdnu těhotenství, pro vyloučení léčby kanálků zubu.Dostala jsem ochranou zástěru a límec. RTG byl malý přístroj přímo v ordinaci s okamžitým přenosem dat do pc, lékařka uváděla rtg jako neškodný s desetinou běžného rentgenového záření. Mohl tento rtg ohrozit miminko ? Případně jaká jsou rizika. Děkuji za odpověď,

(Vložil(a): Anonym)
Lékařka vás informovala správně a vaše miminko bylo chráněno zástěrou. Nemusíte se obávat, že by ho rtg mohl ohrozit.
(Za SÚJB: sujb)