Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 07.09.2012 13:12:42
Dobrý den, 7.5. sem měla první den poslední menstruace, pravděpodobně 18.5. došlo k početí a 31.5. sem absolvovala rengen zubu, doktorku sem informovala, že bych mohla být těhotná a ta mi poskytla ochrannou zástěru, která mi zakryla celý břicho i krk, muže to mít vliv na plod? děkuji za odpověď
(Vložil(a): Klára Roubíčková)
Negativního vlivu se obávat nemusíte.
(Za SÚJB: sujb)