Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

létání v raném těhotenství 07.09.2012 15:17:41
Dobrý den,ráda bych Vás požádala o odpověď. Chystáme se na dovolenou do Dubaje, v tu dobu budu v 7-8 tt. Ač nemám zatím žádný problém, gynekolok mi dovolenou nedoporušuje,prý mi říká opravud nejhorší scénář, který ale není vyloučený. Spíše bych se chtěla zeptat, zda let, který bude trvat cca 6 hodin má nežádoucí vliv na plod s ohledem na kosmické záření, start a přistání letadla. Mockrát Vám děkuji za odpověď.
(Vložil(a): pája)
Není důvod se obávat nežádoucího vlivu záření.
(Za SÚJB: sujb)