Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 11.09.2012 22:29:36
Dobrý den, vim že těchto dotazů máte spoustu a po přečtení odpovědí jsem klidnější, ale stejně mi to nedá se zepta.
Zubař mi dělal rengen, ale zapoměl mi dát ochranou zástěru, byl to ten malí přímo na zub v křesle 2 snímky. Nejspíš jsem v té době byla zhruba 2 týdny těhotná, což jsem zjistila až o týden později. Chci se zeptat jaký to může mít vliv na plod. Děkuji Veronika
(Vložil(a): Veronika Březinová)
Vliv na plod to mít nebude.
(Za SÚJB: sujb)