Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 01.12.2012 20:24:17
Dobrý den, vím, že již mnohokrát bylo zodpovězěno. Ale mám bohužel obavy, a proto bych chtěla odpověď přímo na můj "případ". Poslední menstruace začala 1.11, těhotenství jsem zjistila 1.12. 26.11 mi byl dvakrát snímnutý zub (horní čtyřka)- bývalá zubařka vždy při rengenu odcházela z ordinace, tahle ne, takže počítám, že je to jiný typ rengenu - tady si přidržuju kus přístoje na zubu zevnitř. Zástěnu jsem neměla. Prosím o informaci, jestli je možné poškození plodu. Děkuji.
(Vložil(a): Anonym)
Můžete být klidná, k poškození plodu nemůže dojít, protože ve vašem případě se jedná o oplodněné vajíčko a pro tuto fázi těhotenství platí princip "všechno nebo nic", což jsme již mnohokrát popsali v souvisejících dotazech.
(Za SÚJB: sujb)