Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 24.01.2013 21:59:37
Dobrý den, v 11tt jsem byla na rentgenu se psem. Lékařka se mě na to, zda jsem těhotná nezeptala a mě to bohužel vzhledem k situaci, která byla napadlo až po rentgenu. Měla jsem ochrannou vestu. Je možné, že došlo k poškození plodu? Děkuji za odpověď.
(Vložil(a): barbora galatíková)
Nemusíte se ničeho obávat, lékařka vám preventivně dala správně ochrannou pomůcku, která vykryla vaše břicho.
(Za SÚJB: sujb)