Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 16.02.2013 22:22:22
Dobrý den, ráda bych se zeptala jak je to s časem stráveným v rengenové místnosti. Jsem 19tt se synem na rentgenu ruky, paní se s ním tak 5 min povídala než jsme se dostali k rentgenu, na kterém jsem následně byla chráněna zástěrou. Nevadí plodu pobyt v místnosti kde se předtím rentgenovalo? děkuji za odpověd
(Vložil(a): Kateřina )
Rtg generuje záření, pouze pokud je v provozu a snímkuje se. Vy jste byla v průběhu snímkování chráněna. Pokud je přístroj vypnutý, v místnosti žádné záření není.
(Za SÚJB: sujb)