Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 28.06.2013 17:02:51
Dobrý den, jsem v 31. týdnua a v pátek 21.6. jsem si zlomila nárt. Dělali mi rtg(3 snimky) měla jsem 2.olověné vesty. Za týden 28.6. mi dělali rtg znovu (2 snímky) a opět jsem měla dvě vesty. Stéjně mám obavy jestli je mimi v pořádku. A také se chci zeptat jak dlouho zustáva trg záření v těle? A případně jestli do budoucna já nebo miminko mužeme dostat rakovinu? DĚKUJI ZA ODPOVĚD.
(Vložil(a): ludmila kniezkova)
Rtg záření se v těle nekumuluje ani v něm "nezůstává". Ochranou miminka před možným ozářením je právě vesta nebo zástěra, o jeho zdraví se nemusíte obávat.
(Za SÚJB: sujb)