Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg v těhotenství 24.07.2013 09:52:48
Dobrý den mám dotaz.Menstuaci posledni jsem mnela 18.6.,pak jsem mněla děti nemocné a poslali nas do nemocnice na rtg.Slo vše hodně rychle a já nemám jistotu zda mi nasadili kombinezu.,mam dve male děti a holčičce rtg dělali v leže a chlapečkovi ve stoje a musela jsem stát u něho.Těhotenský test mi prokázal graviditu(mněla jsem zpozdění cyklu)opravdu je v mém případě jediná možnost potrat? prosím o odpověd .... Děkuji
(Vložil(a): Anonym)
Potrat samozřejmě nutný není. Vaše možná dávka byla natolik zanedbatelná, že není důvod se obávat nějakých následků. Vajíčko je v těle matky chráněno v děloze a nebylo přímo ozářeno.
(Za SÚJB: sujb)