Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

RTG v časném těhotenství 27.11.2013 13:20:07
Dobrý den,
10.11. jsem si dělala těhotenský test, který byl negativní a 11.11. jsem prodělala RTG pánevní kosti a kostrče. 3x snímek při 74kW/32mAs a 2x boční snímek 83kW/80mAs. Následující týden jsem měla těhotenský test slabě pozitivní a 26.11. mi bylo od lékaře potvrzené těhotenství - dle PM 6tt+2 a podle UZ 4tt+5. V úterý mě čeká genetika-myslíte, že toto bude velmi zlé? nebo by mělo být vše v pořádku?
Děkuji
(Vložil(a): JH)
Jak jsme již v této konferenci mnohokrát psali, v tomto stádiu těhotenství by zárodek buď zanikl - to pouze v případě ozáření vysokými dávkami, nebo bude vývoj pokračovat bez následků, což je případ běžných rtg vyšetření.
(Za SÚJB: sujb)