Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: magneticka rezonance v tehotenstvi 30.01.2014 22:23:55
Dobrý den, za cca 2 týdny bych měla podstoupit KET (embryotransfer ze zmražených embryí). A v příštím týdnu (tedy ještě před KET) bych měla podstoupit CT hlavy. V současné době beru Estrofem. Ráda bych se zeptala, zda CT s kontras.látkou může mít vliv na plánované těhotenství? Velice děkuji.
(Vložil(a): Jana Drábková)
Vyšetření CT vliv na plánované těhotenství ve vašem případě mít nebude zejména proto, že bude provedeno před přenesením embrya do dělohy. Později, až bude těhotenství potvrzeno věnujte pozornost prevenci a své těhotenství vždy nahlaste. Ale o tom vás jistě poučí na klinice.
(Za SÚJB: sujb)