Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Povolení vydávaná SÚJB a povinnosti ohlašovatele 02.10.2014 16:38:12
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o informaci, kterou potřebuji k mé absolventské práci. Při zakládání nové zubní ordinace potřebuji povolení SÚJB pro provoz RTG. Je pro žádost nějaký formulář, nebo co všechno musím jako potencionální, budoucí provozovatel splňovat. Mnohokrát děkuji za odpověď
(Vložil(a): Michaela Šaldová)
Dobrý den,

při zakládání zubní ordinace, kde budete používat zubní rtg, potřebujete povolení SÚJB k nakládání se zubním RTG.
Co vše je potřebné splnit k žádosti je uvedeno ve formuláři ? viz:

http://www.sujb.cz/radiacni-ochrana/formulare-spravni-rizeni-tld-audit-hlaseni-dovozu-atd/

(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)