Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Povolení vydávaná SÚJB a povinnosti ohlašovatele 23.04.2015 11:25:45
Dobrý den. Prosím Vás o radu. Odkoupili jsme zubní ordinaci i s RVG přístrojem. Na krajském úřadu po nás chtějí rozhodnutí na RVG s doložkou právní moci. Chtěla bych se zeptat kde jí můžeme dostat a co všechno k tomu potřebujeme. Děkuji předem za odpověd.
(Vložil(a): ŔÍDKÁ JITKA)
Dobrý den, kontaktujte prosím RC SÚJB, které předmětné povolení vydalo. Adresy a kontakty naleznete na www.sujb.cz. Oprávněný pracovník RC Vám poradí a vysvětlí vše potřebné.

(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)