Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Pořízení OPG a registrace 03.03.2018 11:39:45
Dobrý den, jsme majitelem intraorálního zubního RTG a mám na něj platné povolení + platnou ZOS do roku 2021. Nyní chci pořídit OPG. Jaké papírování mě čeká? Musím provést novou registraci? Děkuji.
(Vložil(a): Barbora)
Dobrý den,

ve věci registrace kontaktujte příslušné Regionální centrum SÚJB. Zřejmě, jak doplňujete, RC Praha 4, Bartoškova: Kontakty naleznete na webových stránkách SÚJB.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)