Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Povolení vydávaná SÚJB, povinnosti ohlašovatele a registranta 13.07.2018 11:10:27
Dobrý deň,

sme spoločnosť zaoberajúca sa nedeštruktívnou defektoskopiou materiálov. V našom portfóliu sa nachádzajú aj prenosné XRF spektrometre určené na rýchlu analýzu materiálov (PMI). Chcel by som sa touto cestou spýtať na potrebné povolenia od SUJB k dovozu, príp. distribúcii týchto zariadení na území ČR.

Vopred ďakujem za odpoveď

S pozdravom
Ing. Tomáš Hladký
(Vložil(a): Tomáš Hladký)
Dobrý den,

obraťte se prosím na některé z našich Regionálních center SÚJB. S povolením i náležitosmi Vám rádi poradí. Kontakty naleznete na adrese: https://www.sujb.cz/o-sujb/kde-nas-najdete-spojeni/spojeni-na-regionalni-centra-sujb/
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)