Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

povoleni na provadeni zkousek na radon 31.07.2002 15:40:45
kde a za jakych podminek muzu ziskat povoleni na vykonavání zkousek pritomnosti radonu na stavbach,kde jsi muzu zabezpecit opravneni a pristroje a co vse potrebuji k povoleni?jsem prislusnikem Hasicskeho zachranneho sboru
a v praci vykonavam mereni na detekcnich pristrojich a dozimetrech.dekuji
(Vložil(a): Anonym)
Povolení k uvedené činnosti (vyhláška č. 307/2002Sb. § 59 odst. 1 písm. f)) uděluje odborně způsobilému žadateli SÚJB Praha po vykonání zkoušek zvláštní odborné způsobilosti. Informaci o potřebných přístrojích lze získat u Ing. Matěje Neznala z Asociace radonové riziko, tel. 02/66317550 po 19. srpnu 2002. Vyžádat si podrobné materiály a přihlásit se ke zkoušce zvláštní odborné způsobilosti lze u Ing. Jaroslava Slováka (tel. 02/216 24 752, e-mail jaroslav.slovak@sujb.cz).
(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)