Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Oprava strojního zařízení 25.05.2021 13:26:41
Dobrý den, je nutné při převozu strojního zařízení z jaderné elektrárny na Ukrajině (nejedná se o Černobyl) do čr, přeměřit možnou zvýšenou úroveň radiace? Pokud taková povinnost existuje, kdo tak bude konat? Bude vystaven protokol o měření a v jakém jazyce? Děkuji.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

z hlediska zákona č. 263/2016 Sb., atomový zákon, žádný takový požadavek na proměření v případě převozu zařízení kladen není. Pokud budete mít zájem zařízení proměřit a o měření vystavit protokol, obraťte se prosím na SÚRO, v.v.i. (www.suro.cz).
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)