Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Povolení vydávaná SÚJB, povinnosti ohlašovatele a registranta 07.06.2021 10:11:24
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jako postupovat v případě, že dohlížející osoba odejde v září do důchodu. Máme již proškoleného nového kolegu, tato změna stačí na SUJB jen nahlásit??
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

pokud má "nová" dohlížející osoba oprávnění zvláštní odborné způsobilosti, které má osoba odcházející do důchodu, můžete ji nahradit.
Změnu dohlížející osoby oznamte inspektorovi SÚJB, který pracoviště dozoruje.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)