Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

provozní deník pro rtg 03.11.2021 08:40:03
Dobrý den, je nutné zapisování údajů o klientovi do provozního deníku, když veškeré informace jako výška, váha, kV, mAs, dávka záření na jednotlivé skiagrafické projekce jsou zaznamenávany na žádance? děkuji
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

údaje, které jsou potřebné k případnému odhadu dávky pacienta je nutné uchovávat, není specifikováno, jaký způsobem a kam zaznamenávat.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)