Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Povolení vydávaná SÚJB, povinnosti ohlašovatele a registranta 29.01.2023 20:34:05
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li jako zubní lékař, který je zaměstnanec v s.r.o. musím mít nějaké povolení nebo absolvovat nějaký kurz či zkoušku u sujb, pokud chci používat intraoralni rtg a opg. Můj zaměstnavatel má všechny věci, co se týká registrace ordinace a stanovení osoby zajišťující radiační ochranu v pořádku, jde mi opravdu jen o tu činnost zhotovení i.o. rtg snímků, popř. Opg.

Děkuji
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

jako zubní lékař zhotovovat intraorální a OPG snímky můžete.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)