Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT u dětí 24.11.2016 15:47:48
Dobry den,mam 5 mesacnu dcerku ,ktorej robili irigografiu .Cely caa bola pod rtg pristrojom.Plus v troch mesiacoch jej robili rtg pluc,1 x rtg panvy a 1 x rtg brucha.Chcela by som sa opytat,ci nemoze mat v buducnosti z toho vazne ochorenie
(Vložil(a): Michaela luknarova)
Dobrý den,

jsou situace, kdy se bez rentgenového vyšetření nelze obejít. Ale ani v případě Vaší malé dcerky není důvod se domnívat, že by toto diagnostické ozáření mohlo být příčinou vážného onemocnění.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)