Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

CT 01.02.2020 14:58:39
Dobrý den. Mohu se zeptat jaké je ozareni pri CT břicha. Podstoupil jsem jej včera a mám obavu zda mi nemůže vyvolat nádory apod. Děkuju za odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

Dávka záření, kterou při vyšetření obdržíte Vaše zdraví neohrozí. Pravděpodobnost vzniku nádoru je velmi nízká. Větší riziko zdravotních následků hrozí, pokud by se závažné onemocnění z důvodu neprovedení zákroku neodhalilo.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)