Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Re: Škodlivost rtg-Hi-scan pro obsluhu 04.10.2016 18:29:22
Dobrý den, jsem zaměstnancem Letiště Praha a cca 16x v měsíci procházím bezpečnostní branou do SRA zóny. Jsou tyto brány nebezpečné pro těhotné ženy? Může jimi žena procházet po celou dobu těhotenství, aniž by to mělo vliv na vývoj plodu? Děkuji.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

bezpečnostní brána, kterou procházíte neobsahuje zdroj ionizujícího záření (IZ). Nemusíte mít obavy, že je plod vystaven účinkům IZ.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)