Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

detekční rám na letišti 23.05.2018 13:24:41
Dobrý den, jsem těhotná, končím 1. trimestr a chci se zeptat na detekční rám (snímací bránu) na letišti, který sníma osoby (letíme Vídeň - Turecko). Neublíží to plodu? Můžu projít???? A ještě jeden dotaz - mám již dlouhá léta piercing (chirurgická ocel), který nelze sundat. Bude pípat? Je to problém? Děkuji za informaci.
(Vložil(a): Kateřina Lustyková)
Dobrý den,

detekční rámy na letišti neobsahují zdroj ionizujícího záření.
Neumíme posoudit, zda bude ocel detekována, záleží na "nastavení" rámů na jednotlivých letištích.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)